Etimesgut 2.El Antika Eşya Alanlar

Etimesgut 2.El Antika Eşya Alanlar
9 Mayıs 2020 No Comments Genel

Antika eşyalar, genelde aile büyüklerinden kalmış olan ve manevi olarak değeri yüksek olan eşyalardır. Bazı antika eşyalar, birkaç kuşağın birden yaşamına şahit olmuştur. Bu nedenle de antika eşyalar sahipleri için büyük öneme sahiptir. Antika eşyalar, genelde maddi olarak da yüksek değerdedir. Ancak bu eşyaların sahipleri zaman zaman farklı nedenlerden dolayı bu eşyaları satmak zorunda kalabilmektedir. Bu durumda da antika eşya için en iyi fiyatı verecek olan firmaları aramaktadırlar. Etimesgut’ta faaliyet gösteren firmamız, ikinci el antika eşyaları değerinde almaktadır.

İkinci El Antika Saat

Antika eşyalar arasında saatler önemli bir yer tutar. Özellikle eski model köstekli saatler, hem aksesuar olarak hem de kullanmak için her yaş grubundan kişilerin tercihleri arasındadır. İkinci el antika saatlerini satmak isteyen kişiler genellikle saatçilere götürmektedir. Ancak saatçiler antika saatlere değerinin altında fiyat vermektedir. Firmamız ikinci el antika saatlerinizi değerinde alarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlamaktadır.

İkinci El Antika Mobilyalar

 Geçmişte kaliteli ahşap ürünler kullanılarak el işçiliği ile imal edilmiş olan mobilyalar, bugün halen daha kullanılabilir durumdadır. Antika mobilyalar arasında 200 yıl önce üretilmiş olan modelleri bulmak bile mümkündür. Bu mobilyalar hem maddi olarak, hem de manevi olarak oldukça değerlidir. Bu nedenle satılacağı zaman iyi fiyat veren bir firma tercih edilmelidir. Firmamız ikinci el antika mobilyaları değerinde ücret ödeyerek almaktadır.

Tags
Etimesgut 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara