Etimesgut 2.El Ofis Büro Eşyası Alanlar

Etimesgut 2.El Ofis Büro Eşyası Alanlar
10 Mayıs 2020 No Comments Genel

Büro eşyaları kimi zaman dekoratif amaçlarla, kimi zaman da farklı işlevleri yerine getirmesi için kullanılan ürünlerdir. Bazen büro eşyaları yetersiz kalabilmekte ve daha yenilerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu durumda eski büro eşyalarının ne olacağı ise eşya sahiplerinin kafasındaki sorulardan biridir. Firmamız ikinci el büro eşyalarınızı değerinde sizlerden satın alıyor. Bu sayede eşyalarınız çöpe gitmemiş ve yeni alacağınız eşyaların ücretinin bir miktarını karşılayarak size karşı son görevlerini tamamlamış olacaktır.

İkinci El Çalışma Masası

 Ofislerde en sık kullanılan eşyalardan biri çalışma masalarıdır. Çalışma masası olmayan bir ofis neredeyse yoktur. Ancak ofislerin daha modern bir görünüme kavuşması açısından zaman zaman çalışma masaları yenilenmek istenilebilir. Çalışma masanızı yenilemeye karar verdiğiniz zaman firmamız eski çalışma masanızı değerinde sizlerden almaktadır. Firmamızın deneyimli fiyat eksperleri eşyalarınızı gördükten sonra en uygun değeri sizlere bildirmektedir. Çalışma masanızı elden çıkarmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Ofis Koltuk Takımı

 Ofislerde misafirleri ağırlamak için genellikle küçük çaplı bir koltuk takımı vardır. Yenilikleri seven firmalar, sürekli olarak ofislerindeki eşyaları değiştirerek ziyaretçilerine hep farklı görünmek isterler. Siz de ofisinizde bulunan koltuk takımlarını değişmeye karar verdiyseniz, ikinci el koltuk takımınızı firmamıza satabilirsiniz. Firmamız koltuk takımlarınız ve diğer tüm ofis eşyalarınız için değerinde ödeme yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her anda firmamız sizlerin bir telefon kadar yakınında.

Tags
Etimesgut 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara