Etimesgut Spot Sıfır Eşya Alanlar

Etimesgut Spot Sıfır Eşya Alanlar
23 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Spot eşyalar, satıcıları tarafından çeşitli nedenlerden dolayı piyasa fiyatının altında satılan ürünlerdir. Bu ürünler bazen toptan olarak satılabildiği gibi, tane tane de satılmaktadır. Elinde bulunan sıfır eşyaları spot olarak satmak isteyen satıcılar, her zaman ürünlerine en iyi fiyatı veren firmaları tercih etmektedir. Etimesgut’ta sıfır ve ikinci el eşya alımı yapan firmamız, her türlü sıfır spot eşyayı değerinde almaktadır.

Sıfır Spot Beyaz Eşya

Spot eşya piyasasında en çok satılan ürünler arasında beyaz eşyalar vardır. Depolama sıkıntısı, satamama, stok fazlalığı ve sektör değişikliği gibi nedenlerden dolay beyaz eşya satıcıları bu ürünleri ellerinden çıkarmak isterler. Ancak bu eşyaları alacak olan kişiler genellikle satıcıların bu mağduriyetlerinden yararlanarak değerinin çok altında fiyatlar teklif etmektedir. Firmamız ise spot sıfır beyaz eşyalar için değerinde ödeme yapmaktadır. Firmamızın alımını yapacağı beyaz eşyalar fiyat eksperlerimiz tarafından incelenerek fiyatları belirlenmektedir.

Spot Sıfır Mobilya Takımı

Beyaz eşyalarda olduğu gibi mobilyalarda da aynı nedenlerden dolayı elden çıkarma isteği yaşanabilmektedir. Sıfır spot mobilyaları değerinde alacak firma bulmak ise oldukça meşakkatli bir iştir. Bu meşakkatli durumun üstesinden gelebilmek için detaylıca araştırma yapmak gereklidir. Her türlü spot sıfır ürünün alımını yapan firmamız, mobilyalar için de en uygun fiyatlarla alım yapmaktadır. Firmamızın eşya alım hizmetinden yararlanmak için irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tags
Etimesgut 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara