Etimesgut 2.El Ev Eşyası Alanlar

Etimesgut 2.El Ev Eşyası Alanlar
14 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Evleri dört duvar olmaktan çıkarıp ev yapan şey eşyalardır. Güzel görünüm sağlayan ya da farklı amaçların yerine getirilmesine olanak tanıyan ev eşyaları, evlerin vazgeçilmez parçalarıdır. Ev eşyası söz konusu olduğunda her yıl yeni modeller piyasaya sürülmektedir. Ayrıca uzun süre kullanım nedeniyle de ev eşyalarında deformasyon meydana gelebilmektedir. Bu durumlarla karşılaşan ev sahipleri genellikle eşyalarını değişmek isterler. Firmamız, evindeki eşyaları değişmek isteyen kişilerin ikinci el eşyalarının değerinde alımını yapmaktadır.

İkinci El Halı

 Halılar ev eşyaları arasında oldukça işlevsel ürünlerdir. Yünden, naylondan ya da daha farklı maddelerden üretilen ve çeşitli desenler ile süslenen halılar, evlerde hem aksesuar hem de açık alanların kapatılması amacıyla kullanılmaktadır. Ama halılar da zaman zaman değişime ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacı karşılamak isteyen ev sahiplerinin ikinci el halılarının alımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm halı ve ev eşyası ürünleri değerinde alan firmamızın bu hizmetine erişebilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

İkinci El Fırın

 Beyaz eşyalar, ev eşyaları arasında en kullanışlı olanlarıdır. Özellikle fırınlar farklı lezzetlerin pişirilmesine olanak tanıması açısından ön plandadır. Ancak fazla kullanıma bağlı olarak ya da uzun zaman kullanılmanın neticesinde ev sahipleri fırınlarını değişmek isteyebilmektedir. Eğer siz de evinizde bulunan fırını ya da herhangi bir beyaz eşyayı değişmeye karar verdiyseniz, elinizde kalan ikinci el beyaz eşyaların firmamız tarafından alınmasını sağlayabilirsiniz.

Tags
Etimesgut 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

Open chat
Powered by