Etimesgut 2.El Koltuk Takımı Alanlar

Etimesgut 2.El Koltuk Takımı Alanlar
17 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Koltuk takımları, evlerin hem salonlarında hem de oturma odalarında kullanılan ve genellikle 2 büyük, 2 küçük koltuktan oluşan takımlardır. Bazen ev sahipleri koltuk takımlarının değiştirmek ve daha şık bir koltuk takımı almak isteyebilirler. Ancak ikinci el koltuklarını çöpe atmak da insanların çok tercih ettiği bir durum değildir. Bu noktada ikinci el eşya alan firmalar ev sahiplerinin imdadına yetişmektedir. Etimesgut’ta ikinci el eşya alımı yapan firmamız da bu konuda sizlere kaliteli hizmetler vermektedir.

İkinci El Deri Koltuk Takımı

 Koltuk takımları farklı dış kaplamalara sahiptir. En çok tercih edilen dış kaplama ürünlerinden biri de deridir. Ancak deri koltuklar zaman içerisinde kısmen deforme olabilmekte ya da dışsak etkiler nedeni ile zedelenebilmektedir. Koltuk takımının bu halde olması, çoğu ev sahibinin kabullenmek istemeyeceği bir durumdur. Bu nedenle de çoğunlukla yeni koltuk takımı alma yoluna gidilir. Siz de yeni bir koltuk takımı almaya karar verdiyseniz, firmamız ikinci el koltuk takımınızı sizden değerinde almaktadır.

İkinci El Kumaş Koltuk Takımı

Koltuk takımlarında sıklıkla tercih edilen bir diğer kaplama türü ise kumaştır. Oldukça farklı renk seçeneklerine sahip olan kumaş koltuk takımları, ikinci el koltuk takımı alan firmamızın da talep ettiği ürünler arasındadır. İkinci el koltuk takımınızı elden çıkarmaya karar verdiyseniz, firmamız değeri karşılığında alım yapmaktadır.

Tags
Etimesgut 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara